Андрей Постовой публикует статью
12 июня 2016, 11:42
25
Анонс:
Реформа всіх рівнів освіти, коли людина робить правильний вибір спеціальності, із задоволенням вчиться і з задоволенням працює

Найбільшою проблемою в Україні є професійна деградація.

Головний редактор українського тижневика Дзеркало тижня і авторитетний аналітик Юлія Мостова заявила, що найбільшою проблемою в Україні є професійна деградація.

"Найбільша проблема України зараз - навіть не корупція, а професійна деградація. Скрізь. Від спецслужб і медицини до освіти, держуправління і журналістики", - сказала вона в інтерв'ю НВ.

За словами аналітика, Україні для життя, а не виживання, важливо починати з якості людського матеріалу.

"А це реформа всіх рівнів освіти, коли людина робить правильний вибір спеціальності, із задоволенням вчиться і з задоволенням працює", - пояснила Мостова.

Вона зазначила, що людина максимально ефективна, позитивна, щаслива і найменш корумпована, коли займається своєю справою.

"Тому що немає сенсу міняти щастя самореалізації на виразку від страху викриття. Тобто професійне тестування дітей, яке зможе допомогти зорієнтувати їх не туди, куди батьки захотіли, а туди, куди веде їх талант, вже рятує суспільство. Уявіть собі, якщо б цей фактор був врахований. Скільки б ми отримали ефективних і щасливих людей!" - підкреслила Мостова.

Повне інтерв'ю з Юлією Мостовою читайте у свіжому номері журналу Новое Время №21 від 10 червня 2016 року.

Интересно если будет составлен такой рейтинг деградаций профессий "риелторы" разделят с кем-то первое место или сразу завоюют "гран при" есть у кого мнение.

Пока по уровню отсутствия образования и отрицания образования "риелторы " на первом месте.

Елене Маленковой"Национальное Риелторское Бюро" #nrbodessa это нравится
Здесь к сожалению имеет место политика государства. Зачем ему умные талантливые и успешные, легче лапшу вешать тупым , безграмотным и нищим
12 июня 2016, 16:44
нравится
Улучшить сайт Соцсети